Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Arcwave (Німеччина)

Фільтр
Категорія
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Arcwave — це бренд товарів для інтимного здоров'я преміум-класу, розроблений командою кращих інженерів. У 2020 році Arcwave увійшов до складу WOW Tech Group, світового лідера в інноваціях для особистого сексуального благополуччя, продукція якого продається в більш ніж 60 країнах світу.

При проектуванні іграшок для дорослих Arcwave поставив перед собою вельми складне завдання — переосмислити чоловічий оргазмічний досвід, надати чоловікам щось більше, ніж просто оргазм. І в Arcwave це вдалося повністю, бренд вивів чоловічий оргазм на новий рівень — рівень нового оргазму.

Новий оргазм — це оргазм, який настає при стимуляції рецепторів задоволення Пачіні. У жінок на ці рецептори в кліторі впливають вакуумні стимулятори. У чоловіків ці нервові волокна розташовані в уздечці на кінчику статевого члена. До винайдення флагманського продукту — Arcwave Ion — вони ніяк не задіяні при стимуляції мастурбаторами. Виробники бренду Arcwave досліджували чоловічі рецептори Пачіні і виявили, що вони добре реагують на зміни атмосферного тиску. Таким чином Arcwave Ion вивів чоловічий оргазм на новий рівень. Новий оргазм з Ion — це подібно до їзди на американських гірках з поступовим наростанням, інтенсивними піками та різноманітними кульмінаційними моментами.

Вся продукція Arcwave — це чистий шик: унікальний мінімалістичний нейтральний дизайн, інноваційні технології, преміальна упаковка. Кожна дрібниця ретельно розроблена з любов'ю і точністю, не лише для того, щоб забезпечити новий рівень задоволення, але і для того, щоб подолати табу, пов'язані з чоловічою мастурбацією.

Отримайте доступ до найвищого рівня якості задоволення максимально вишуканим способом і випробуйте абсолютно новий вид відчуттів разом з Arcwave.

Розгорнути
Вгору