Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Секс-іграшки та аксесуари від Dorcel

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Колір
Матеріал
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Колекція високоякісних секс-іграшок Dorcel була створена у співпраці з французьким кінорежисером Марком Дорселем, засновником кінокомпанії "Video Marc Dorcel". Дорсель починав свою кар'єру в 1968 році з видання еротичних оповідань, пізніше написав перший роман, який став бестселером серед любителів розваг для дорослих. Нині ім'я Марка Дорселя носять телеканал, кінокомпанія і виробництво чудових іграшок для дорослих. Стиль і розкіш — ось як можна коротко охарактеризувати цей продукт.

Dorcel з кожним роком вдосконалює свій продукт, роблячи його більш інноваційним, доступним і безпечним для клієнтів. Компанія Dorcel розуміє важливість якості, оскільки вона брала участь у розробці першого в історії стандарту ISO для секс-іграшок, який був випущений 22 лютого 2022 року. Цей стандарт ISO 3533 встановлює рекомендації для виробників забезпечити найвищий рівень безпеки для споживачів.

Dorcel доручає приватним, повністю незалежним установам провести повну перевірку своїх основних партнерів і постачальників матеріалів для виготовлення секс-іграшок. Ці аудити ретельно відстежують дотримання європейських та світових стандартів щодо виробничих процесів, якості використовуваних матеріалів, умов праці та впливу на навколишнє середовище.

На даний момент Dorcel працює у понад 75 країнах як провідний бренд елегантного сексуального задоволення.

Вгору