Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Sensuva (США)

Фільтр
Ціна, грн
Іконки
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Sensuva, американський виробник, є одним з провідних у галузі масажних олій і змазок. Місія Sensuva полягає в тому, щоб відновити рівновагу в чоловічому та жіночому тілі та зробити особисте життя кожного клієнта яскравішим і комфортнішим.Унікальний натуральний склад, виготовлений з рослинних компонентів та ефірних олій, приємний аромат та елегантна упаковка - це лише деякі з характеристик продукції Sensuva.

Ці характеристики виникають завдяки наполегливій роботі засновника Рона Андерсона та його команди.На самому початку свого шляху Рон Андерсон розпізнав потребу в продуктах з натуральних компонентів у сексуальній індустрії. Щоб створити і вдосконалювати ідеальні формули для своєї продукції, Андерсон присвятив кілька років вивченню ботаніки та цілісної методології в США та на Далекому Сході, консультувався з талановитими хіміками та висококваліфікованими фармацевтами.В результаті Sensuva розробили оригінальні формули для продуктів, які включають засоби для тривалого та короткочасного збудження, підсилювачі, десенсибілізатори, вагінальні стягувальні засоби, еротичні, косметичні та особисті зволожувальні засоби.

Ці продукти здобули визнання жінок і чоловіків по всьому світу не лише за їхню допомогу у сексуальній грі, але й за їхню здатність підтримувати гормональне здоров'я та підвищувати рівень фізичної енергії.Sensuva отримала кілька нагород "Продукт року", а відомий експерт із сексуального здоров'я, доктор медицини Дженніфер Берман, високо оцінила продукцію компанії.

Розгорнути
Вгору