Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

System JO (США)

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд System JO протягом понад 20 років визначає нові золоті стандарти для змазок та засобів інтимної гігієни. У їхньому асортименті більше 200 продуктів у різних категоріях: силіконові, водні та комбіновані змазки, стимулятори для неї та для нього, масажні та гігієнічні засоби. Широкий вибір продукції System JO задовольняє всі потреби в інтимній косметиці, і бренд підтримує бажання споживачів досліджувати свою сексуальність та покращувати інтимний досвід.

System JO виділяється серед інших брендів завдяки найвищим стандартам якості. Продукція JO виготовлена із найкращих перевірених інгредієнтів та має ліцензії та сертифікати:Сертифікат Міжнародної організації зі стандартизації (ІSO), що гарантує відповідність продукції світовим стандартам.Ліцензії FDA Medical device та FDA OTC, що підтверджують безпеку та ефективність продукції після клінічних досліджень в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів "Food and Drug Administration".Сертифікат органічних продуктів USDA (Міністерства сільського господарства США), що підтверджує органічність використаних інгредієнтів на всіх етапах виробництва.

Поміж світовими визнаннями System JO також отримали численні нагороди від XBIZ Award, eroFame, ETO Awards у різних номінаціях, таких як "Найкращий бренд лубрикантів", "Найкращий бренд товарів для інтимного здоров'я", "Лубрикант року" та інші. З System JO досліджуйте своє тіло та тіло партнера, покращуйте свій інтимний досвід!

Розгорнути
Вгору